درباره ما

درباره ما,درباره آسیاب,اهداف آسیاب,آسیاب,آسیاب چکشی,سیستم انتقال مواد,فن,ایرلاک

درباره کارخانه آسیاب،تاریخچه و اهداف ،کارگاه فنی آسیاب،آسیاب ،

شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
asiab

درباره ما

گروه صنعتی آسیاب

تاریخچه واهداف بخش های تولیدی

گروه  صنعتی آسیاب با نام کارگاه فنی آسیاب درسال 1349 با هدف ساخت ماشین آلات کارخانجات آرد سازی ازقبیل : انواع بوجاری ، شن گیر ، آسیاب ها ی چکشی ، سیستم های انتقال مواد ، فن  ، ایرلاک   و غیره تاسیس گردید.با گذشت زمان و توسعه صنایع به خصوص در بخش دام پروری ،این واحد نسبت به طراحی و ساخت ماشین آلات مورد نیاز این صنعت اقدام نمود.

با توجه به گسترده بودن فعالیت های گروه صنعتی آسیاب ، مدیریت در سال 1391 برای بالا بردن بازده و کیفیت و مدیریت بهتر تصمیم به تفکیک کردن واحدهای این گروه صنعتی را عملی کرد که این قسمت ها شامل PACK , FEED , FERTILIZER , AUTOMATION , TOOLS , STRUCTURE  می باشد.

-قسمت FEED از گروه صنعتی آسیاب در طراحی و تولید ماشین آلات خوراک دام و طیور ، آبزیان و صنایع مکمل سازی و کنستانتره سازی فعالیت دارد.

-قسمت PACK از گروه صنعتی آسیاب در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی فعالیت دارد.

-قسمت AUTOMATION از گروه صنعتی آسیاب در زمینه طراحی و ساخت تابلوهای برق و کنترل فعالیت دارد. از جمله فعالیت های این قسمت طراحی و ساخت سنسورها و نرم افزار ها نیز می باشد.

-قسمت FERTILIZER از گروه صنعتی آسیاب در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع کود فعالیت دارد.

قسمت STRUCTURE برای ساخت سازه های پیچ و مهره ای و ساخت نسل جدیدی از سیلوهای صنعتی برنامه ریزی شده است که بزودی محصولات خود را معرفی میکند

با توجه به وجود خط تولید های ساخته شده توسط دیگر شرکت ها و عدم پشتیبانی مناسب و سریع توسط شرکتهای سازنده به دلیل بعد مسافت،باعث شده است که این مجموعه ، اقدام به تولید سفارشی قطعات مصرفی ماشین آلات صنایع خوراک ( دام و طیور و  آبزیان ) جهت رفع مشکل گارانتی آنها بنماید.

 دیدگاه خود را بیان کنید